Menu
Your Cart

Čistič keramických a nerezových povrchov NANOPROTECH GNP 40ml

Čistič keramických a nerezových povrchov NANOPROTECH GNP 40ml
Nie je skladom
Čistič keramických a nerezových povrchov NANOPROTECH GNP 40ml
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06560407
  • EAN: 8595616501000
6,84€

Čistič keramických a nerezových povrchov NANOPROTECH GNP SURFACE SOAP SCUM REMOVER

Moderné riešenie pre šetrné, avšak efektívne čistenie a údržbu keramických, nerezových a chrómových povrchov v domácnostiach (kúpeľne, kuchyne) i iných sanitárnych a potravinárskych priestoroch. Vhodný pre údržbu umývadiel, drezov, záchodov, pisoárov, bidetov, spŕch, vaní, vodovodných kohútikov a batérií, keramických dlaždíc, apod. Rýchlo, jednoducho a účinne odstraňuje stopy po mydle, vodný kameň, stopy po tvrdej vode a iné odolné nečistoty, sa ktorými si obyčajné čistiace prostriedky nevie rady. Napriek tomu však čistí šetrne a bez rizika poškriabaniu povrchu. Poskytuje dlhodobý lesk a hladkosť. Znateľne znižuje množstvo času venovanému upratovania.

Ako Soap Scum Remover funguje?

Náš produkt využíva nanočastice, ktoré pri aplikácii prestupujú usadeným vodným kameňom a zaschnutými nečistotami, čím výrazne uľahčujú ich následné čistenie. Zároveň vyhladí čistený povrch a zaplní na ňom aj tie najmenšie trhliny a póry. Ošetrený povrch sa tak zarovná a vytvorí sa na ňom nepreniknuteľná nanobariéra, ktorá aktívne odpudzuje vodu, výrazne obmedzuje špinenie a zachytávaniu vodného kameňa a stôp po tvrdej vode. Vďaka jednoduchej a rýchlej aplikácii je u prípravku dosiahnutý ideálny kompromis medzi jednoduchosťou použitia a výslednú dlhotrvajúci funkcií.

Vlastnosti:

- Poskytuje kúpeľni dokonalú čistotu

- Obnovuje farbu a dodáva dlhotrvajúci lesk

- Ľahko odstraňuje aj naozaj odolné usadeniny

Ako liek použiť?

- Navlhčite hubku, obsiahnutú v balení produktu.

- Naneste menšie množstvo čistiaceho prípravku z kvapkadla na navlhčenú hubku a použite ju na odstránenie stôp po mydle, nečistôt a vodného kameňa z ošetrovaných povrchov. Na starú a odolnú špinu je potrebné vyvinúť viac úsilia.

- Po 30 - 60 sekundách vyleštite povrch čistou utierkou z mikrovlákien.

Obsah balenia:

- 40 ml prípravok v kvapkadlom

- Aplikačné hubka

- Jednorazové rukavice

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!