Menu
Your Cart

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS and MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS and MIRRORS CLEANER HOME 750 ml
Nie je skladom
Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS and MIRRORS CLEANER HOME 750 ml
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06560406
  • EAN: 8595616502182
7,65€

Čistič skiel a zrkadiel NANOPROTECH GNP WINDOWS and MIRRORS CLEANER HOME 750 ml

Riešenie pre jednoduché, avšak mimoriadne účinné čistenie, a zároveň ochranu okien, zrkadiel, lesklých televíznych obrazoviek a monitorov, solárnych panelov, lakovaného nábytku a ďalších sklenených, lakovaných povrchov a plexiskiel v domácnosti. Čistí špinu a prach v rádoch niekoľkých sekúnd. Nezanecháva stopy a šmuhy po ošetrení. Receptúra ​​Super Nano preniká vrstvou špiny na povrch skla, na ktorom formuje neviditeľnú hydrofóbne ochrannú vrstvu. Tá následne odpudzuje vodu, bráni usadzovaniu nečistôt a dodáva povrchu skiel dlhotrvajúci lesk a priezračnosť. Znateľne znižuje množstvo času, venovaného čistenie okien. Rýchla a jednoduchá aplikácia.

Vlastnosti:

- Zvyšuje lesk a priezračnosť skiel

- Nezanecháva stopy a šmuhy po ošetrení

- Vytvára vodoodpudivú vrstvu a bráni usadzovaniu nečistôt

Obsah balenia:

- 750 ml prípravok Super Nano Cleaner v rozprašovači

- 2x utierka na sklo z mikrovlákien

- Jednorazové rukavice

Aké sú hlavné výhody balenia Windows and Mirrors Cleaner Home?

- Odpudzuje vodu a nečistoty

Nejedná sa o obyčajný čistič na sklo. Prípravok funguje na báze nanotechnológie, ako ostatné produkty GNP. Vďaka tomu aj obyčajným vyčistením skla povrchu poskytnete dočasné hydrofóbne vlastnosti. Najlepší efekt dosiahnete v prípade opakovaného používania lieku, kedy s každým ďalším vyčistením vlastnosti aj výdrž ochrannej vrstvy posilníte, a tým môžete zároveň s každým ošetrením aj predĺžiť interval ďalšieho čistenia.

- Jednoduché použitie, rýchle výsledky

Balenie priamo obsahuje 2 mikrovlákenné utierky na sklo. Sada teda obsahuje presne to, čo potrebujete pre jednoduché a rýchle docielenie perfektnej čistoty a priezračnosti okien. Opakované používanie navyše citeľne vylepšuje základnú ochrannú vrstvu, ktorú prípravok vytvára pri rozleštenie!

Ako Windows and Mirrors Cleaner Home používať?

Liek môže byť aplikovaný priamo na ľahko až stredne znečistené sklo. Silné nánosy špiny / blata musí byť opláchnuté pred aplikáciou. Prípravok je možné použiť na čistenie okien zvonku, aj zvnútra a kdekoľvek v interiéri. Je šetrný ku všetkým povrchom; v prípade prípravku stečie z okna, nehrozí narušenie gumového tesnenia, okeníc, parapetov, plastových rámov, a pod. Nanášajte zo vzdialenosti 10 - 15 cm.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!