Menu
Your Cart

Čistička vzduchu ACESIO UV CAR do auta

Čistička vzduchu ACESIO UV CAR do auta
Nie je skladom
Čistička vzduchu ACESIO UV CAR do auta
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06428347
42,13€

IN CAR čistička vzduchu s výmenným HEPA filtrom a UV svetlom pre sterilizáciu auvnitř automobilu. Nezanedbateľný je luxusný vzhľad výrobku a vysoká kvalita prevedenia.

Určené pre priestor 3-10 m3 k (takže je vhodná aj do iných menších priestorov.

UV svetlo účinne sterilizuje, pomocou výmenného HEPA filtru je vzduch zbavovaný prachu, peľu, chlpov a ďalších jemných častíc. HEPA filter filtruje častice MenC než 0,3mikrometru. Ten tiež pohlcuje toxické a škodlivé plyny, ako napr formaldehyd a benzén (filter je vybavený aktívnym uhlím),

Farba LED na čele prístroja signalizuje okamžitú kvalitu vzduchu. Napájanie pomocou USB a prístroj sa vkladá do priestoru pre fľašu v držiaku medzi sedadlami. Prístroj sa zapne (ak připojebn do USB) akonáhle dôjde k naštartovaniu automobilu a po dvoch miutách (kedy sa zahrieva snímač) sa na displeji zobrazí údaj o kvalite vzduchu (červená -Zlý kvalita vzduchu -Veľké znečistenia, oranžová strednú zžnečištění a modrá dobrá kvalita vzduchu). Pri zmenách kvality vzduchu využíva ventilátor frkvenční menič k zmene rýchlosti ventilátora. Toto všetko v AUTO režime.

Je možné využiť manuálneho režimu. Vstúpite do neho stlačením tlačidla ON / OFF a následnýmk stlačením spínača môžete ovládať jednotlivé rýchlosti ventilátora.

Vlastnosti:

- 1x HEPA filter je dodaný s prístoj (zabudovaný)

- Filter je doporučené meniť po 5-8 mechoch prevádzky. Súčasťou dodávky je návod v slovenskom jazyku.

- Prevádzkové napätie DC 5V, 3W, anióny: 3x106 PSC / cm3 čistený priestor 3-10m3

- Stupeň filtrácie H11, priemer 68mm, x187mm (H) hmotnosť 315g

Upozornenie: ak chcete objednať náhradný filter, urobte tak zaslaním objednávky na ultrasound@email.cz, alebo objednajte s prístoj tak, že to uvediete do poznámky k objednávke. Filter stojí 123,96bez DPH / 150s DPH

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA