Menu
Your Cart

Dezinfekcia, rúška a respirátory

Dezinfekcia povrchov STACHEMA FungiTOL 0.5L + 50% zadarmo
Nie je skladom
Značka: STACHEMA Model: 06429177
Dezinfekcia povrchov je kvapalný prípravok určený pre rýchlu dezinfekciu malých plôch a povrchov otrením alebo postrekom. Spektrum účinnosti prípravku: baktericídne, virucidné, fungicídny.Návod na použitie: Neriedi sa. Aplikácie - rozotrie sa jednorazovou utierkou, prípadne sa nanesie postrekovačom...
4,65€
Dezinfekcia povrchov STACHEMA FungiTOL 3L + 50% zadarmo
Nie je skladom
Značka: STACHEMA Model: 06429178
Dezinfekcia povrchov je kvapalný prípravok určený pre rýchlu dezinfekciu malých plôch a povrchov otrením alebo postrekom. Spektrum účinnosti prípravku: baktericídny, virucidný, fungicídny.Návod na použitie: Neriedi sa. Aplikácia - rozotrie sa jednorazovou utierkou, prípadne sa nanesie postrekovačom...
17,40€
Značka: STACHEMA Model: 06429179
Roztok určený na rýchlu hygienickú ochranu rúk bez oplachovania. FungiTOL hygienický roztok na ruky.Účinok:Rýchly účinok - zabíja vírusy už za 30 sekúndJednoduché použitieNevysušuje pokožku vďaka obsiahnutému glycerínuBez chlóruZnižuje riziko infekcieÚčinnosť lieku: Virucídna účinnosť vykonaná podľa..
6,52€
Hygienický roztok na ruky STACHEMA FungiTOL 5L
Nie je skladom
Značka: STACHEMA Model: 06429180
Roztok určený na rýchlu hygienickú ochrane rúk bez oplachovania. FungiTOL hygienický roztok na ruky.Vlastnosti:Rýchly účinok - zabíja vírusy už za 30 sekúndJednoduché použitieNevysušuje pokožku vďaka obsiahnutému glycerínuBez chlóruZnižuje riziko infekcieÚčinnosť lieku: Virucídna účinnosť vykonaná p..
32,96€
Značka: MAROLEX Model: 06434700
Hlavnou aplikáciou je práca na čistení, dezinfekcii a odstraňovaní nečistôt. Jedná sa o vysoko výkonné tlakové zariadenie, veľmi odolné a ľahko použiteľné. Bol navrhnutý pre špeciálne úlohy ako: dezinfekcia: postrek povrchov infikovaných vírusmi, plesňami a baktériami (napr. Vtáčia chrípka), postrek..
38,31€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)