Menu
Your Cart

Kúpeľňová predložka DORMEO DALIA zelená

Kúpeľňová predložka DORMEO DALIA zelená
Novinka
Kúpeľňová predložka DORMEO DALIA zelená
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06430712
  • EAN: 7630054124617
16,09€

Vykročte z vane, či sprchy na jemnú, hrejivú, fleecovú kúpeľňovú predložku, vylepšenú pamäťovou penou pre extra komfort. Predložka reaguje na tlak a teplo, prispôsobujúc sa kontúram vašich chodidiel, čím je vaša kúpeľňa štýlovejšia. A špeciálne ošetrenie povrchu robí 50x70cm predložku dlhšie sviežou, medzitým, čo sa protišmyková spodná strana sa postará o vaše bezpečie.

JEMNOSŤ, BEZPEČIE, TEPLO A ABSORPCIA

Kúpeľňová predložka vás prenáša z vody vašej vane, alebo sprchy do suchého prostredia kúpeľne. Pomáha zachovať vašu podlahu čistú, vaše chodidlá suché a zabraňuje škaredým pádom na klzkých obkladačkách. Kúpeľňová predložka Dormeo Dalia je špeciálne navrhnutá, aby bola tou najlepšou predložkou, čo si môžete zaobstarať, s tromi spôsobmi dosiahnutia väčšieho luxusu vášho domova.

Srdcom predložky sú 2cm pamäťovej peny. Tie dynamicky reagujú na tlak a teplo, prispôsobujúc sa vašim chodidlám, ktorým tak dodávajú relaxáciu a oporu, ktorú potrebujú, aby ste mohli po náročnom dni konečne poriadne vypnúť. Pena je potiahnutá mäkkým, absorbčným flísom, ktorý rýchlo schne a je ošetrený ultra-fresh úpravou, ktorá bojuje s baktériami, mikróbami a zápachmi, čím je vaša predložka dlhšie svieža a hygienická.

Protišmyková spodná časť istí predložku na mieste a zabraňuje pošmyknutiu, ktoré môže zapríčiniť zranenia a iné nehody.

Technické parametre:

  • Materiál: 100% polyester, memory foam, systém AirX
  • Môže sa prať: 30 °C
  • Rozmery: 50x70cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!