Menu
Your Cart

Odvlhčovač do bytu FOGGYSTOP HOME

Odvlhčovač do bytu FOGGYSTOP HOME
Nie je skladom
Odvlhčovač do bytu FOGGYSTOP HOME
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 08854125
  • EAN: 7640112772520
16,52€

Odvlhčovač do bytu FOGGYSTOP HOME

FOGGYSTOP HOME je pohlcovač vlhkosti a pachu novej generácie, s dlhodobou funkčnosťou bez nutnosti ďalších investícií. Opakované, až stonásobné použitie po dobu 3 rokov. Jednoduchá regenerácia (opätovné vysušenie) v priebehu niekoľkých minút. FOGGYSTOP HOME absorbuje vlhkosť z okolitého vzduchu a zadržiava ju v sebe. Svojím tvarom umožňuje kontakt celého svojho povrchu s okolitým vzduchom v rozsahu 360 °. Úpravu vlhkosti vzduchu vykonáva pomocou špeciálnej látky s povrchom 800m2 / g čo predstavuje takmer pol milióna m2 účinnej plochy. Je to plocha veľká ako 65 futbalových ihrísk. Pohlcovaním vlhkosti znižuje FOGGYSTOP HOME možnosť množeniu baktérií a roztočov, ktorí sa vo vlhku množia oveľa rýchlejšie a môžu zapríčiniť závažné ochorenia. Zníženie vlhkosti môže úplne zastaviť rast plesní, ktoré môžu spôsobovať ochorenia vnútorných orgánov a centrálnej nervovej sústavy.

FOGGYSTOP HOME je určený pre miestnosti s objemom do 50m3. Najčastejšie býva umiestňovaný do kuchyne, obývacej izby, spálne, šatne. Ďalšie využitie môže byť na chalupe a chate, lodiach, hausbót a karavanoch, v obchode, skladu alebo dielni, v garáži, v podkroví alebo v pivnici. V miestnostiach a priestoroch, kde je zlá cirkulácia vzduchu, alebo nie sú vykurované. Pre väčšie priestory alebo miestnosti s väčším množstvom vody obsiahnuté vo vzduchu použite dva FOGGYSTOP HOME.

FOGGYSTOP HOME obsahuje absorbčný materiál, ktorý je úplne inertný, nemá žiadne negatívne účinky na ľudský organizmus a je vyrobený zo zlúčenín, ktoré sa bežne vyskytujú v prírode. Absorbčná materiál je upravený špeciálnym technologickým postupom na zabezpečenie dokonalých hygroskopických vlastností. Obal FOGGYSTOP HOME je vyrobený z textílie, ktorá je vysoko odolná ako mechanicky tak aj teplotne. Aj cez tieto vlastnosti doporučujeme umiestniť FOGGYSTOP HOME mimo dosahu detí a tiež domácich zvierat.

Vlastnosti:

- Životnosť náplne cca 3 roky

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!