Menu
Your Cart

Aroma difuzér A01 svetlé drevo - ultrazvukový, 7 farieb LED

Aroma difuzér A01 svetlé drevo - ultrazvukový, 7 farieb LED
Nie je skladom
Aroma difuzér A01 svetlé drevo - ultrazvukový, 7 farieb LED
 • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
 • Model: 06421293
 • EAN: 8591320121299
27,66€

Aróma difuzér A01 svetlé drevo - ultrazvukový so 7 farbami LED vyčaruje dokonalú atmosféru. Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou nášho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom. Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, aróma difuzér je pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevonia váš byt.

Môžete si zvoliť, aký aromaterapeutický účinok chcete dosiahnuť. Škorica vás upokojí a rozveselí, grapefruit zbaví podráždenie a hnevu, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú aktivitu a navyše odoženie komármi. Účinky aromaterapia sú preukázané, čuch totiž ovplyvňuje našu náladu zo všetkých zmyslov najviac. Výberom zo 7 farieb LED navyše dosiahnete chromoterapeutického účinku (terapia pomocou farebného spektra).

Vhodné pre spálne, obývacie izby, kancelárie, joga kluby, fitness a SPA centra, masážne salóny. Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho odskrutkujte veko, naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100 percentuálneho esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia).

Tichý chod: Tento aroma difuzér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy.
Automatický systém vypnutia: Prístroj sa sám vypne, akonáhle sa tekutina v ňom vyparí. Nehrozí tak nebezpečenstvo poškodenia prístroja.
Funkčné tlačidlá:
Light: môžete si voliť medzi 7 farbami LED osvetlenie. Môžete si vybrať, či sa farby budú postupne meniť (prechádzať jedna do druhej) alebo si zatlačením tlačidla 'Light' vyberte farbu, ktorá sa vám najviac páči. Opätovným stláčaním môžete zvolenú farbu ľubovoľne meniť. Každá farba je navyše nastaviteľná od jasného po tlmený odtieň.
Mist: stlačením tohto tlačidla si môžete vybrať dobu, po ktorú bude difuzér vytvárať hmlistý opar. Možno voliť medzi 1 hodinou, 3 hodinami, 6 hodinami alebo môže byť prístroj zapnutý trvale, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne ako sa vypne sám, aicky, potom, čo sa tekutina v ňom odparí.

 • Kapacita nádržky: 300 ml (vystačí tak na 6 hodín vytváranie hmlistého oparu)
 • Materiál: plast (imitácia dreva)
 • 7 nastaviteľných farieb LED
 • Objem nádobky: 0,3l
 • Časovač: 1/3 / 6h / trvalo zapnuté
 • Napájanie: sieťový napájač 230V / 24Vss (súčasť balenia)
 • Príkon: cca 14W
 • Rozmery: 16,8x16,8x15 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA