Menu
Your Cart

Detektor úniku vody WiFi NEDIS WIFIDW10WT

Detektor úniku vody WiFi NEDIS WIFIDW10WT
Nie je skladom
Detektor úniku vody WiFi NEDIS WIFIDW10WT
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 08831266
  • EAN: 5412810272822
38,25€

Detektor úniku vody WiFi NEDIS WIFIDW10WT

Tento šikovný bezdrôtový detektor úniku vody a alarm sa mimoriadne ľahko používa. Ľahko sa pripája priamo k Vašej Wi-Fi sieti a nie je vyžadovaný žiadny samostatný adaptér. Jeho ovládanie je jednoduché, dokáže však vyriešiť veľmi zložité problémy. K väčšine únikov vody dochádza na ťažko dostupných miestach, napr. Pod podlahovými doskami. Teraz konečne môžete tieto rizikové oblasti sledovať a dostávať včasné upozornenie na prípadný únik vody, ešte než sa zo situácie stane vážny problém. Jednotku stačí iba umiestniť do oblasti, kde môže dochádzať k problémom. Môžete použiť jej praktický tenký nástavec na sledovanie ťažko dostupných miest, a to vďaka šírke iba 6 mm a dĺžkou 115 cm. Táto bezúdržbová jednotka sa vyznačuje pohotovostný dobou v dĺžke viac ako dvoch rokov, počas ktorej vám zabezpečí úplný pokoj.

Ak bezdrôtový detektor vody rozpozná vodu, spustí zvukový signál, ktorý Vás upozorní, a odošle do Vášho mobilného zariadenia oznámenia. Už pri prvej známke probléme budete pripravení konať. Vďaka bezdrôtovému dosahu až 45 m možno detektor umiestniť aj na najhoršie dostupné miesta Vášho domova alebo kancelárie. Objavte širokú a neustále sa rozvíjajúce škálu produktov - napríklad žiarovky, spínače, zástrčky, senzory a kamery - ktoré možno ovládať prostredníctvom intuitívne a jednoduché aplikácie. Vďaka hlasovému ovládaniu, ktoré je podporované funkciou Amazon Alexa alebo Google Home, nepotrebujete nič iné ako svoju existujúcu sieť Wi-Fi - ľahko si tak vytvoríte prepojený šikovný domáci systém. Či už zháňate jednoduchú chytrou žiarovku alebo zástrčku alebo chcete aizovať celý dom, začnite objavovať, ako je v súčasnej dobe múdra technológia dostupná.

Vlastnosti:

- Detekcia vody a upozornenia v skorých fázach problému: za účelom prevencie hromadenie vlhkosti a poškodení spôsobených vodou

- Zvukový alarm a oznámenia do telefónu: na zabezpečenie okamžitej informovanosti

- Ihneď sa pripojí k Wi-Fi smerovačom: nie je vyžadovaný žiadny ďalší adaptér

- Výdrž batérie viac ako dva roky: pre dlhé obdobie sledovania

- Predlžovací kábel umožňuje vykonávať kontrolu v dosahu až 115 cm od detektora: na pokrytie neprístupného potrubia

- Bezdrôtová technológia: Wi-Fi

- Farba: Biela

- Frekvenčný rozsah: 2400 - 2483.5 MHz

- Max. rádiového prenosu energie: 20 dBm

- Prevádzková teplota: 0 - 40 °C

- Vstupné napätie: 3V DC

- Vrátane batérií: 1x CR2

- Zisk antény: 2 dB

Obsah balenia:

- Detektor vody (vrátane batérie)

- Nástenný držiak

- Nástavec

- Sprievodca rýchlym spustením

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA