Menu
Your Cart

Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee

Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
Nie je skladom
Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
Smart detektor pohybu XIAOMI MI Motion Sensor ZigBee
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06428592
  • EAN: 6934177710841
12,66€

Premeňte svoju domácnosť na smart domácnosť. Jednou z najväčších technologických revolúcií nášho storočia sú inteligentné domácnosti. Domáce aizácie nám umožňuje ovládať elektroniku v našich domácnostiach bez ohľadu na to, či sme alebo nie sme doma a získame tak informácie o našej domácnosti, nech už budeme kdekoľvek. Xiaomi v tejto súvislosti uvádza na trh inteligentnú zásuvku Mi Smart Plug Zigbee, vďaka ktorej je možné urobiť smart zariadenie aj z úplne obyčajného spotrebiča, ktorý máte doma roky. Ako? Pozrite sa na to.

Inteligentné domáce spotrebiče

Najlepšie na rozhodnutie vytvoriť si chytrú domácnosť je to, že nemusíte začať prestavovať, alebo míňať viac, než musíte, pretože Xiaomi uvádza na trh pomerne lacné produkty, ktoré vykonajú svoju prácu tak, ako majú. Toto je tiež prípad zásuvky Xiaomi Mi Plug Zigbee. Jednoducho zapojíte medzikus do zásuvky, synchronizujte ho s vašou bránou Mi Smart Gateway a aplikáciou Mi Home. Odtiaľ môžete diaľkovo zapínať alebo vypínať spotrebič, ktorý je pripojený k zásuvke, nastaviť časovač, monitorovať stav a spotrebu energie vašich pripojených zariadení. Reálne využitie? Trebárs rebrík v kúpeľni, pre ktorý v telefóne naťukáte jednoducho plán na celý týždeň, alebo ho zapnete ešte z postele. Žiadne zdĺhavé nastavovanie spínacích hodín. Alebo pripojenie medzi zásuvku a rýchlovarnú kanvicu - už žiadne starosti o to, či ste ju skutočne na víkend odpojili od siete. To isté treba s práčkou. Alebo si na leto nastavte časový plán pre ventilátor či klimatizáciu v kancelárii.

Upozornenie: Ide o verziu Zigbee, čiže musíte mať kompatibilnú riadiacu jednotku / bránu (gateway), konkrétne napríklad Xiaomi Smart Sensor Set alebo Aqara Gateway. Nejde o WiFi verziu, ktorej stačí akákoľvek WiFi sieť (ale zase má menší dosahu a ďalšie neduhy).

Ľahký a minimalistický dizajn

Rovnako ako všetko, čo Xiaomi vyrába, aj tento produkt má vysoko kvalitný dizajn s minimalistickými povrchovými úpravami. Je biely a malý, takže ho môžete zapnúť do adaptéra s viacerými zásuvkami a nezabral tak celú zásuvku. Navyše, ak je zariadenie prehriate, aicky sa vypne.

Vlastnosti:

  • Vyžaduje sa pripojenie k inteligentnej bráne Xiao
  • Napätie: 90 ~ 250V, výkon: 2300 W
  • Rozmery: 57 x 40 x 31 mm
  • Hmotnosť: 64 g
  • Materiál: plast

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA