Menu
Your Cart

Zvlhčovač vzduchu CONCEPT ZV1000 Perfect Air

Zvlhčovač vzduchu CONCEPT ZV1000 Perfect Air
Nie je skladom
Zvlhčovač vzduchu CONCEPT ZV1000 Perfect Air
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06424454
  • EAN: 8595631004395
31,16€

Zvlhčovač vzduchu CONCEPT ZV1000 Perfect Air

ideálna klíma

Trpíte v zime často nachladnutím, alebo celoročnými alergiami? Jedným z dôvodov môže byť nízka vlhkosť vo Vašom byte, či kancelárii. Všeobecne je známe, že nízka vlhkosť zhoršuje životné komfort ako taký. Ideálna vlhkosť v byte by mala byť medzi 45 - 65%. Pritom riešenie je veľmi jednoduché - zvlhčovač vzduchu zvýši vlhkosť v interiéri behom pár minút. Zaiste ho oceníte vo vykurovacej sezóne, kedy doma prevláda prekúrený a presušený vzduch.

princíp ultrazvuku

Zvlhčovať ZV1000 od Conceptu je ultrazvukový zvlhčovač, ktorý vytvára takzvanú studenú paru. Jeho hlavnou prednosťou je, ako aj u ostatných ultrazvukových zvlhčovačov, nízka spotreba elektrickej energie. V tomto prípade to je iba 12 W, a aj napriek tomu je veľmi efektívna.

Prvá pomoc pri nachladnutí

Zvlhčovač vzduchu je vhodný do miestnosti o rozmere cca 15 m2. Môžeme si dovoliť povedať, že je ideálny prvou pomocou pri prechladnutí alebo akútnych respiračných ťažkostiach. Svojim kompaktným rozmerom zapadne do každej domácnosti, a ak jeho pomoc nebudete zrovna potrebovať, nezaberie veľa miesta. Zvlhčovač má dve možnosti nastavenia intenzity pary s výkonom 80 ml / hod alebo 40 ml / hod. Stačí jednoducho naplniť nádržku s objemom 0,7 l a môžete až 10 hodín treba relaxovať.

osvetlenie

Zvlhčovač môžete používať aj ako nočné svetlo. Svetlo svieti veľmi jemne a príjemne. Je vhodné najmä pre deti, ktoré sa boja zaspávať za tmy a klasické svetlo je moc ostré. Využívať ho môžete podľa ľubovôle.

Technické parametre:

Vhodný do miestnosti o veľkosti 15 m2

Príkon: 12 W

Objem zásobníka na vodu: 0,7 l

Zvlhčovacie výkon: 80 ml / h, 40 ml / h

Frekvencia akustického vlnenia: 1,7 MHz

Hlučnosť: 30 dB

Doba prevádzky: 7 - 10 hodín

2 možnosti nastavenia intenzity pary

Farba: biela + transparentne biela

Dĺžka kábla: 150 cm

svetlo

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA