Menu
Your Cart

AGROBIO

Prípravok k likvidácii organických nečistôt v septikoch a žumpách AgroBio Bio P1 Septiky 100g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429733
Biologický prípravok určený na likvidáciu organických nečistôt v septikoch, žumpách, suchých záchodoch a jímkach.Ako účinkuje?- Obsahuje zmes prírodných baktérií a enzýmov- Rozkladá organické látky a výrazne obmedzuje zápach- Nie je škodlivý pre ľudí, zvieratá ani rastliny- Obnovuje prírodný rozklad..
4,18€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt AgroBio Inbakter Žumpy a septiky 3x100g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429411
Prírodné bakteriálne prípravok pre rýchly rozklad organických nečistôt v žumpách alebo septikoch v novom obale ´´dreva´´ a v novej rade INBAKTER. Zloženie je pôvodný (ako u KP Žumpy a septiky) !!Ako účinkuje?- Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Zníženie ná..
9,98€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v domových odpadoch AgroBio Envi Waste 50g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429737
Prírodný bakteriálny prípravok pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd (ČOV) s PROFI EFEKTOM v novom drevenom obale (prírodné produkty).Ako účinkuje?- Pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd- Vynikajúci pre priemyselné čistiarne odpadových vôd- Rýchly rozklad organických nečist..
4,65€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v domových odpadoch AgroBio Inbakter ČOV 100g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429408
Prírodné bakteriálne prípravok pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd (ČOV).Ako účinkuje?- Pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd- Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Predchádza upchávaniu potrubia- Zamedzuje tvorbe zápachu- Pre celo..
4,65€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v potrubí a septiku AgroBio Žumpur 50g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429739
Prírodný bakteriálny a enzymatický prípravok k rozkladu organických nečistôt v žumpách, septikoch, jímkach, ai.Ako účinkuje?- Urýchľuje rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Zníženie nákladov na vývoz žumpy- Žumpu je možné ľahko vyčerpať kalovým čerpadlom- Septik ni..
4,18€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v žumpách a septikoch AgroBio Envi Sep 50g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429736
Prírodný bakteriálny prípravok pre rýchly rozklad organických nečistôt v žumpách alebo septikoch s PROFI EFEKTOM v novom drevenom obale (prírodné produkty).Ako účinkuje?- Veľmi rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Vysoký obsah baktérií- Zníženie nákladov na ..
5,58€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)