Menu
Your Cart

Antimikrobiálne obrúsky LIQUID GUARD

Antimikrobiálne obrúsky LIQUID GUARD
Nie je skladom
Antimikrobiálne obrúsky LIQUID GUARD
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06560509
15,20€

Antimikrobiálne obrúsky LIQUID GUARD

Liquid Guard antimikrobiálne obrúsky aktívne chráni zdravie človeka až po dobu 1 roka. Aktívne hubí baktérie, vírusy (chrípka A a TGEV-koronavírus) a ďalšie mikroorganizmy zo všetkých povrchov a materiálov. Priehľadná ochrana Liquid Guard po 1 hodine od nanesenia likviduje mikroorganizmy a je účinná až po dobu 1 roka. Ochranná vrstva ostrých kryštalických nanočastíc nežiaduce mikróby fyzicky prepichuje, a tým im bráni vo vytvorení akejkoľvek odolnosti a následnému rastu či mutáciu. Roztok Liquid Guard môžete použiť na množstvo rôznych materiálov, napríklad na sklo, textilné, prírodné a kožené materiály, plast, kovy, keramiku, kameň, drevo a ďalšie. Prípravok nie je voči žiadnym materiálom agresívny, ani ich nijako nepoškodzuje. Neobsahuje SVHC najmä Fluór, PBT / vPvB. Po aplikácii a 6 hodinách sušenia ošetrený materiál nedráždi pokožku ani pri dlhodobom styku a bol dermatologicky testovaný s výsledným hodnotením "výborné". Antimikrobiálne prípravok Liquid Guard možno využiť nielen pre súkromné ​​účely, ale aj vo verejných priestoroch (pošty, úrady, školy), hromadnej doprave, ubytovacích službách, fitness, gastro podnikoch, priemyselných fabrikách a iných zariadeniach, kde je potrebné čo najlepšie eliminovať prenášanie baktérií, vírusov a iných mikroorganizmov.

Chráni zdravie tým, že aktívne ničí rôzne typy baktérií, vírusov (chrípka A a TGEV-koronavírus) z povrchov, ktorých sa dotýkame. Liquid Guard aktívne hubí mikroorganizmy na všetkých povrchoch. Následnú údržbu vykonávate iba vodou a utierkou. Nepotrebujete drahé chemické prípravky. Ochranná vrstva Liquid Guard po aplikácii a 6 hodín schnutia nedráždi pokožku ani pri dlhodobom kontakte. Priehľadná vrstva Liquid Guard aktívne ničí mikroorganizmy až po dobu 1 roka. Balenie obsahuje dva aplikačné obrúsky, vďaka ktorým je aplikácia veľmi rýchla a jednoduchá.

Prečo používať Liquid Guard?

Mikrobiálne škodcami ostávajú na povrchoch, na ktorých sa môžu dlhodobo množiť. Pri dotyku s takto postihnutým povrchom, ktorý je často opakovane používaný rôznymi ľuďmi, dochádza k prenosu škodcov na ľudský organizmus, čo môže spôsobiť rôzne zdravotné problémy, či vírusová a bakteriálne ochorenia. Pri správnom ošetrení môžete toto riziko eliminovať na dobu až 1 roka.

Kde všade sa dá Liquid Guard využiť?

Liquid Guard má vďaka svojim antimikrobiálnym vlastnostiam veľmi široké uplatnenie:

- SÚKROMNÝ SEKTOR

- VEREJNÝ SEKTOR

- hromadná doprava

- UBYTOVACIE SLUŽBY

- ŠKOLY A UNIVERZITY

- SPORT A WELLNESS

- PRIEMYSEL A POĽNOHOSPODÁRSTVO

- ZLOŽKY IZS A ARMÁDA

Ako správne aplikovať?

Citalopram Actavis Liquid Guard nanášajte len na vyčistený, suchý a nesavý povrch.

- obrúskov krok č. 1 Clean and Primer dôkladne odmastite a vyleštite ošetrovaný povrch.

- obrúskov krok č. 2 Wipe starostlivo votrite roztok do ošetrovaného povrchu. Viditeľné šmuhy odstráňte čistou papierovou utierkou alebo utierkou z mikrovlákna.

- Nechajte roztok úplne zaschnúť po dobu 3 - 6 hodín (pri izbovej teplote) a povrchu sa počas tejto doby nedotýkajte.

- Následnú údržbu a čistenie vykonávajte bez agresívnych chemických látok.

- Jedno balenie vystačí na ošetrenie až 4 m2. Obrúsky sú určené len na jedno použitie. Po otvorení ihneď aplikujte. V balení nájdete jednorazové rukavice. Používajte Liquid Guard bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.

Mechanická odolnosť roztoku Liquid Guard:

- Sklo; keramika> 40 000 cyklov podľa ISO 11998 (čistenie vodou alebo papierovou utierkou).

- Vzácne kovy> 20 000 cyklov podľa ISO 11998 (čistenie vodou).

- Plasty> 5 000 cyklov podľa ISO 11998 (čistenie vodou).

- Odolný proti slanej vode, 100% priehľadný, skladovateľný najmenej 12 mesiacov od dátumu výroby. Hrúbka ochrannej vrstvy: približne 150 až 300 nm.

Zloženie:

- Obrúsok krok č. 1 CLEAN and PRIMER: 5% alebo viac, ale menej ako 15% fosfáty, menej ako 5% fosfonáty, parfum.

- Obrúsok krok č. 2 WIPE: 100g roztoku obsahuje: Quat-Silsesquioxane <3g. Ostatné zložky: polyméry, demineralizovaná voda, amorfný oxid kremičitý (nano).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA