Menu
Your Cart

Aróma difuzér HUTERMANN H08

Aróma difuzér HUTERMANN H08
Nie je skladom
Aróma difuzér HUTERMANN H08
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06428170
30,71€

Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou aróma difuzéra HUTERMANN H08. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom.

Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, aróma difuzér je pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevonia váš byt. Môžete si zvoliť, aký aromaterapeutický účinok chcete dosiahnuť. Škorica vás upokojí a rozveselí, grapefruit zbaví podráždenie a hnevu, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú aktivitu a navyše odoženie komárov. Účinky aromaterapie sú preukázané, čuch totiž ovplyvňuje našu náladu zo všetkých zmyslov najviac. Výberom zo 7 farieb LED navyše dosiahnete chromoterapeutický účinok (terapia pomocou farebného spektra). Farby sa môžu postupne meniť (prechádzať jedna do druhej) alebo si zatlačením tlačidla 'Light' vyberte farbu, ktorá sa vám najviac páči. Ale tiež máte možnosť LED úplne vypnúť pre nerušený chod v noci.

Vhodné pre spálne, obývacie izby, kancelárie, joga kluby, fitness a SPA centra, masážne salóny. Tento aromadifuzér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy.

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho zložíte veko, naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100% esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia).

Môžete si tiež vybrať dobu, po ktorú bude difuzér vytvárať hmlistý opar. Možno voliť medzi 1 hodinou, 3 hodinami, 6 hodinami alebo môže byť prístroj zapnutý trvale, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne ako sa vypne sám, aicky, potom, čo sa tekutina v ňom odparí.

Technické parametre:

  • kapacita nádržky: 400 ml
  • materiál: ABS
  • 7 nastaviteľných farieb LED, nastaviteľná sila vypúšťané pary (high / low)
  • časovač: 1/3 / 6h / trvalo zapnuté
  • napájanie: sieťový napájač 230V / 24Vss (súčasť balenia), 170cm prívodný kábel
  • príkon: cca 14W
  • rozmery: 16.8 x 16.8 cm x 22 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA