Menu
Your Cart

Aróma difuzér HUTERMANN HP07 tmavé drevo

Aróma difuzér HUTERMANN HP07 tmavé drevo
Aróma difuzér HUTERMANN HP07 tmavé drevo
  • Dostupnosť tovaru: Skladom
  • Model: 06428162
26,02€

Aróma difuzér HUTERMANN HP07 DARK WOOD

Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou nášho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom.

Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, aróma difuzér je pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevonia váš byt. Môžete si zvoliť, akého aromaterapeutického účinku chcete dosiahnuť. Škorica vás upokojí a rozveselí, grapefruit zbaví podráždenie a hnevu, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú aktivitu a navyše odoženie komármi. Účinky aromaterapia sú preukázané, čuch totiž ovplyvňuje našu náladu zo všetkých zmyslov najviac. Výberom zo 7 farieb LED navyše dosiahnete chromoterapeutického účinku (terapia pomocou farebného spektra). Môžete si voliť medzi 7 farbami LED osvetlenie. Farby sa môžu postupne meniť (prechádzať jedna do druhej) alebo si zatlačením tlačidla 'Light' vyberte farbu, ktorá sa vám najviac páči. Ale tiež máte možnosť LED úplne vypnúť pre nerušený chod v noci.

Vhodné pre spálne, obývacie izby, kancelárie, joga kluby, fitness a SPA centra, masážne salóny. Tento aromadifusér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy.

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho zložíte veko, naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100 percentuálneho esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia).

Môžete si tiež vybrať dobu, po ktorú bude difuzér vytvárať hmlistý opar. Možno voliť medzi 1 hodinou a 3 hodinami alebo môže byť prístroj zapnutý trvale, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne ako sa vypne sám, aicky, potom, čo sa tekutina v ňom odparí.

Technické parametre:

- kapacita nádržky: 150 ml

- materiál: ABS (imitácia dreva)

- 7 nastaviteľných farieb LED,

- nastaviteľná sila vypúšťanej pary (high / low)

- časovač: 1/3 hod

- napájanie: sieťový napájač 230V / 24Vss (súčasť balenia), 170cm prívodný kábel

- príkon: cca 14W

- rozmery: 12.5 x 9,5 cm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA