Menu
Your Cart

Aróma difuzér HUTERMANN Moon207 - na vodu

Aróma difuzér HUTERMANN Moon207 - na vodu
Novinka Nie je skladom
Aróma difuzér HUTERMANN Moon207 - na vodu
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06437312
21,31€

Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou nášho zvlhčovača vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom na svoj dizajn je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom.

POZOR DO TOHTO MODELU NIE JE ESENCIÁLNY OLEJ ODPORÚČANÝ.

Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, aróma difuzér ich pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevoňajú váš byt. Môžete si zvoliť, aký aromaterapeutický účinok chcete dosiahnuť. Škorica vás upokojí a rozveselí, grapefruit zbaví podráždenia a hnevu, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú aktivitu a navyše odoženie komáre. Účinky aromaterapie sú preukázané, čuch totiž ovplyvňuje našu náladu zo všetkých zmyslov najviac.

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho odskrutkujte veko, naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100 percentného esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia). Tento aromadifusér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy. Vhodný pre spálne, obývacie izby, kancelárie, jóga kluby, fitness a SPA centrá, masážne salóny.

Môžete si voliť medzi 3 módy osvetlenia. Opakovaným stláčaním môžete zvolenú farbu ľubovoľne meniť medzi studeným svetlom, bielym svetlom a teplým svetlom

Je možné si tiež vybrať dobu, počas ktorej bude difuzér vytvárať hmlistý opar. Je možné voliť medzi 1 hodinou, 3 a 6 hodinami, alebo môže byť prístroj zapnutý trvalo, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne než sa vypne aicky sám potom, čo sa v ňom odparí voda. Tým, že sa prístroj sa vie sám vypnúť, nehrozí nebezpečenstvo poškodenia prístroja.

Technické parametre:

  • Kapacita nádržky: 880 ml
  • Materiál: plast + PVC
  • Osvetlenie: 3 nastaviteľný režimy
  • Časovač: trvalo zapnuté
  • Napájanie: USB kábel C (súčasť balenia), 170cm prívodný kábel
  • Príkon: cca 14W
  • Rozmery: 138 x 138 x 105mm

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA