Menu
Your Cart

Aroma difuzér Hutermann S01 sivo-čierny

Aroma difuzér Hutermann S01 sivo-čierny
Nie je skladom
Aroma difuzér Hutermann S01 sivo-čierny
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06425148
29,93€

Aróma difuzér Hutermann S01 šedá-čierna

Vylaďte svoj domov do atmosféry pohody a pokoja pomocou nášho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pre aromaterapiu, chromoterapiu (terapia pomocou svetla), vzhľadom k svojmu dizajnu je tento prístroj aj štýlovým interiérovým doplnkom.

Tento prístroj premení vodu na jemnú vodnú paru. Ak pridáte do vody pár kvapiek esenciálneho oleja, aróma difuzér je pôsobením ultrazvuku rozloží na jemné mikročastice, ktoré prevonia váš byt. Môžete si zvoliť, akého aromaterapeutického účinku chcete dosiahnuť. Škorica vás upokojí a rozveselí, grapefruit zbaví podráždenie a hnevu, vôňa eukalyptu zmierni vašu únavu a zvýši mozgovú aktivitu a navyše odoženie komármi. Účinky aromaterapia sú preukázané, čuch totiž ovplyvňuje našu náladu zo všetkých zmyslov najviac. Výberom zo 7 farieb LED navyše dosiahnete chromoterapeutického účinku (terapia pomocou farebného spektra).

Vhodné pre spálne, obývacie izby, kancelárie, joga kluby, fitness a SPA centra, masážne salóny.

Tento aromadifusér pracuje na princípe technológie ultrazvuku, a preto je jeho chod veľmi tichý. Nebude vás rušiť v spánku ani pri cvičení jogy.

Ovládanie prístroja je veľmi jednoduché. Jednoducho zložte veko, naplňte vodou a kvapnite niekoľko kvapiek 100% esenciálneho oleja (nie je súčasťou balenia).

Automatický systém vypnutia - prístroj sa sám vypne, akonáhle sa tekutina v ňom vyparí. Nehrozí tak nebezpečenstvo poškodenia prístroja.

Môžete si voliť medzi 7 farbami LED osvetlenie a môžete si vybrať, či sa farby budú postupne meniť (prechádzať jedna do druhej) alebo si zatlačením tlačidla 'Light' vyberte farbu, ktorá sa vám najviac páči alebo LED podsvietenie úplne vypnúť. Každá farba je navyše nastaviteľná od jasného po tlmený odtieň.

Prístroj tiež umožňuje vybrať dobu, po ktorú bude vytvárať hmlistý opar. Možno voliť medzi 1 hodinou, 3 hodinami, 6 hodinami alebo môže byť prístroj zapnutý trvale, do doby než ho aktívne vypnete, prípadne ako sa vypne sám, aicky, potom, čo sa tekutina v ňom odparí.

Ovládanie diaľkovým ovládačom (súčasť balenia).

Kapacita nádržky: 350 ml (vystačí cca na 6 hodín vytváranie hmlistého oparu)

Materiál: plast

7 nastaviteľných farieb LED

Objem nádobky: 0,55 l

Časovač: 1/3 / 6h / trvalo zapnuté

Napájanie: sieťový napájač 230V / 24Vss (súčasť balenia), 170cm prívodný kábel

Príkon: cca 14W

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA