Menu
Your Cart

Detská pestúnka TrueLife NannyTone VM1

Detská pestúnka TrueLife NannyTone VM1
Nie je skladom
Detská pestúnka TrueLife NannyTone VM1
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06426045
  • EAN: 8594175353518
53,85€

Pestúnka TrueLife NannyTone VM1

TrueLife NannyTone VM1 je digitálny audio pestúnka s obojsmerným prenosom zvuku, zabudovaným teplomerom a nočné lampičkou. Opatrovateľku oceníte nielen doma, ale aj na cestách. Detskú jednotku môžete napájať nielen zo zásuvky a powerbanky ale aj z obyčajných batérií. Rodičovská jednotka je potom vybavená 3 nabíjateľnými batériami v základnom balení. Vďaka spoľahlivému prenosu signálu s dosahom až 300 metrov máte svoje dieťa vždy pod dohľadom a neunikne vám jediné zasmání alebo škytnutí. Systém Push to Talk vám navyše umožňuje na dieťa kedykoľvek hovoriť z vedľajšej miestnosti jednoduchým stlačením tlačidla.

Displej rodičovskej jednotky je jednoduchý a výborne čitateľný, k intuitívnemu ovládaniu opatrovateľky slúži len 4 tlačidla. Môžete tak okamžite reagovať na potreby svojho bábätka, či už chcete rozsvietiť nočné svetlo, skontrolovať teplotu alebo prehrať upokojujúce melódiu.

NannyTone neslúži len na odpočúvanie zvukov vychádzajúcich z izbičky vašej ratolesti. Funkcia Push to talk zabezpečuje obojsmerný prenos zvuku. A tak, keď je to potrebné, môžete svoje dieťa uspať vlastným hlasom z miesta, kde práve sedíte.

Detská jednotka si vďaka micro USB rozumie so zásuvkou aj PowerBank, a navyše je možné ju napájať aj z obyčajných AAA batérií. To všetko s garanciou 100% bezpečie pre vášho drobčeka. Rodičovská jednotka je zase vybavená tromi dobíjacími batériami v základnom balení. Spoločne s úsporným VOX režimom je tak NannyTone VM1 ideálny opatrovateľkou na cesty.

Detskú jednotku zapnete a umiestnite k bábätku. Rodičovskú jednotku máte pri sebe. Prenos zvuku funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov. Môžete tak byť v pokoji napríklad aj počas posedenia s priateľmi na terase, keď dieťa práve spí.

Batérie opatrovateľky NannyTone vydrží až 40 hodín vďaka úspornému režimu VOX, do ktorého sa opatrovateľka sama prepne, keď dieťa spí. Pri zaznamenaní zvuku sa znovu aktivuje. Detská jednotka je vybavená malou nočnou lampičkou, ktorú môžete ľahko ovládať pomocou tlačidla žiarovky na rodičovskej jednotke. Oproti ostatným chůvičkám NannyTone nie je nutné napájať zo siete. Vďaka silnej batérii a spoľahlivému signálu sa s rodičovskou jednotkou môžete bez obáv pohybovať aj mimo zdroj napätia. Nemusíte sa báť, že bábätku bude zima, alebo naopak horúco. Aktuálnu teplotu v detskej izbičke môžete kedykoľvek skontrolovať na displeji opatrovateľky.

Okrem obojsmerného audia, vďaka ktorému môžete dieťa utíšiť vlastným hlasom, môžete dieťaťu prehrať aj jednu zo šiestich upokojujúcich melódií. Nielen, že vám neunikne ani jediný zvuk z detskej izbičky, vďaka obojsmernému prenosu zvuku môžete naviac plačúce dieťa utíšiť vlastným hlasom aj z vedľajšej miestnosti. V prípade straty signálu z dôvodu veľkej vzdialenosti od detskej jednotky budete upozornení blikaním ikony signálu na displeji rodičovskej jednotky, prípadne výstražným tónom.

Dosah (za optimálnych podmienok): až 300 m

LCD displej: 1,1"

Prevádzková teplota: 0 ~ 40 °C

Obojsmerná komunikácia (Talk back): ÁNO

Regulácia hlasitosti: ÁNO

Režim VOX: ÁNO

Ukazovateľ straty dosahu: ÁNO

Indikátor stavu batérie rodičovskej základne: ÁNO

Ukazovateľ izbovej teploty: ÁNO

Melódia (uspávanky): ÁNO

Rozmery rodičovskej základne: 117 × 56 × 35 mm (V x Š x H)

Rozmery detské základne: 50 × 76 mm (V × ∅)

Frekvencia: 2,4 GHz ~ 2,483 GHz

Dobíjanie rodičovskej jednotky

220V adaptér + microUSB kábel (súčasť balenia)

3× AAA nabíjacie batérie (súčasť balenia)

PowerBank - alternatívny zdroj napájania (nie je súčasťou balenia)

Dobíjanie detskej jednotky

220V adaptér + microUSB kábel (súčasť balenia)

3 × AAA batérie bez funkcie nabíjania (nie je súčasť balenia)

PowerBank - alternatívny zdroj napájania (nie je súčasťou balenia)

Funkcie: Detekcia nízkeho signálu, Dlhá výdrž batérie, Úsporný režim VOX, Night light, Dosah až 300 metrov, Monitoring teploty v miestnosti, Spoľahlivý prenos a stabilný signál, Výber zo 6 uspávaniek, Obojsmerné audio

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA