Menu
Your Cart

Detská pestúnka TrueLife NannyWatch A15

Detská pestúnka TrueLife NannyWatch A15
Nie je skladom
Detská pestúnka TrueLife NannyWatch A15
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06426044
  • EAN: 8594175353877
131,64€

Pestúnka TrueLife NannyWatch A15

TrueLife NannyWatch A15 je revolučná detská opatrovateľka, ktorú máte stále po ruke. Presnejšie povedané na ruky. Rodičovská jednotka je totiž umiestnená v hodinkách, ktoré si jednoducho pripnete na zápästí. Detskú jednotku umiestnite k bábätku. Vďaka stabilnému signálu, až 300 m dosahu, nočnému videniu a monitoringu teploty v miestnosti máte o svojom dieťati úplný prehľad a neunikne vám ani jediné zasmání alebo škytnutí.

Detské opatrovateľky sú už nejakú dobu štandard. Hodinky TrueLife NannyWatch A15 ale prináša inováciu v oblasti starosti a starostlivosti o dieťa. Svoje bábätko môžete sledovať nepretržite za všetkých okolností. Stačí jeden pohľad na zápästí.

Rodičovská jednotka je umiestnená v hodinkách, ľahko si na ňu zvyknete, máte ju stále na očiach a nemusíte nikam nič zložito prenášať. Vďaka dosahu až 300 metrov sa môžete bez problému pohybovať po byte či dome, bez toho aby ste stratili prehľad o dianí v detskej izbe.

Displej hodiniek je dostatočne veľký, kvalitné a jednoducho sa ovláda. Či už vaše dieťa práve spí, alebo plače, vidíte všetko, čo potrebujete. Rovnako rýchlo, ako keď kontrolujete čas na hodinkách.

Spoľahlivý prenos a dosah až 300 metrov

Opatrovateľku zapnete a umiestnite k bábätku. Hodinky s displejom máte na ruke, teda stále pri sebe. Prenos obrazu aj zvuku funguje spoľahlivo až do vzdialenosti 300 metrov. Môžete tak byť v pokoji napríklad aj počas posedenia s priateľmi na terase, keď dieťa práve spí.

Monitoring teploty v miestnosti

Nemusíte sa báť, že bábätku bude zima, alebo naopak horúco. Aktuálnu teplotu v detskej izbičke môžete kedykoľvek skontrolovať na displeji hodiniek.

Vďaka automatickému prepnutiu opatrovateľky na nočné videnie po zotmení máte dokonalý prehľad o svojom dieťati vo dne aj v noci. Nielen, že vám neunikne ani jediný zvuk z detskej izbičky, ale vďaka obojsmernému prenosu zvuku môžete naviac plačúce dieťa utíšiť vlastným hlasom aj z vedľajšej miestnosti. S rodičovskou jednotkou v hodinkách môžete byť v kľude celý deň, batéria má dostatočne dlhú výdrž.

Okrem obojsmerného audia, vďaka ktorému môžete dieťa utíšiť vlastným hlasom, si môžete zvoliť aj jednu z upokojujúcich melódií. Funkcia feed alarm umožňuje nastaviť si čas, kedy chcete dieťatko nakŕmiť. Hodinky vás potom automaticky upozorní. V režime VOX dôjde po krátkej chvíli ticha k vypnutiu displeja a k obmedzeniu prenosu zvuku za účelom úspory batérie. Pokiaľ ale opatrovateľka zaznamená plač, alebo akýkoľvek iný ruch, displej sa aktivuje a hodinky vás upozorní vibráciami.

Pestúnka má integrované české menu, takže sa nemusíte báť zložitého nastavovania alebo tlačidiel so záhadnými nápismi.

Dosah (za optimálnych podmienok): až 300 m

LCD displej: 1,5" farebný

Užívateľské menu v českom jazyku: ÁNO

Prevádzková teplota: -10 ~ 45°C

Prevádzková vlhkosť: <85%

Rozlíšenie LCD displeja: 240 × 240 / 20fps

Batérie rodičovskej základne: Li-Polymer 390 mAh

Nočné videnie: ÁNO (dosah až 5 m)

Obojsmerná komunikácia (Talk back): ÁNO

Funkcia nočného videnia: ÁNO

Regulácia hlasitosti: ÁNO

Režim VOX: ÁNO

Regulácia citlivosti VOX funkcie: ÁNO

Ukazovateľ straty dosahu: ÁNO

Indikátor stavu batérie rodičovskej základne: ÁNO

Ukazovateľ izbovej teploty: ÁNO

Budík: ÁNO

Melódia (uspávanky): ÁNO

Možnosť USB nabíjanie z externých zdrojov: ÁNO

Možnosť pripevnenie na stenu: ÁNO

Rozmery rodičovskej základne (š × v × h): 69 × 126 × 69 mm

Rozmery detské základne (š × v × h): 69 × 136 × 73 mm

Frekvencia: 2,4 GHz

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA