Menu
Your Cart

Dezinfekcia povrchov STACHEMA FungiTOL 3L + 50% zadarmo

Dezinfekcia povrchov STACHEMA FungiTOL 3L + 50% zadarmo
Nie je skladom
Dezinfekcia povrchov STACHEMA FungiTOL 3L + 50% zadarmo
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06429178
  • EAN: 8595039313266
17,40€

Dezinfekcia povrchov je kvapalný prípravok určený pre rýchlu dezinfekciu malých plôch a povrchov otrením alebo postrekom. Spektrum účinnosti prípravku: baktericídny, virucidný, fungicídny.

Návod na použitie: Neriedi sa. Aplikácia - rozotrie sa jednorazovou utierkou, prípadne sa nanesie postrekovačom. Povrch dôkladne namočte roztokom a nechajte ho pôsobiť po dobu min. 5 minút (expozícia). Prebytočné množstvo roztoku je možné po uplynutí doby expozície zotrieť jednorazovou utierkou.

V prípade dezinfekcia podláh, alebo veľkých plôch, je vhodné prostriedok nastriekať na dezinfikované miesto a následne po piatich minútach vytrieť teplou vodou, alebo nechať zaschnúť. Záleží na type povrchu podlahy.

Prípravok je aplikačný roztok a nie je určený pre ďalšie riedenie napr. ako dávkovanie do vedra pre vytieranie. FungiTOL je bezchlórový prostriedok vhodný na všetky povrchy. Povrchy by mali byť pred aplikáciou zbavené viditeľných nečistôt, prípadne mastných škvŕn. Nestriekať prípravok do elektroinštalácie a na elektroniku, hrozí nebezpečenstvo skratu a následného vznietenia.

Účinnosť norma expozície (min.):

  • Virucídna účinnosť za podmienok nízkeho znečistenie proti obaleným vírusom VACV a BVDV STN EN 14476 + A1: 2015 5
  • Baktericídny účinok - nízke znečistenie STN EN 13697 5
  • Fungicídny účinok - nízke znečistenie STN EN 13697 15

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA