Menu
Your Cart

Doplnky do domácnosti

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5048 Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5048
Novinka
Značka: COMPACTOR Model: 06430063
Pokiaľ chcete mať za všetkých okolností poriadok vo svojej kozmetike, vyskúšajte tento organizér od spoločnosti Compactor. Má dve samostatné zásuvky a priestranný horný úložný diel, všetko je vyrobené z číreho plastu. Mnoho oddelených priehradiek dobre poslúži nielen na rúže a riasenky ale aj na koz..
15,89€
Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5055 Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5055
Novinka Nie je skladom
Značka: COMPACTOR Model: 06430062
Veľký organizér na kozmetiku Compactor je vyrobený z číreho pevného plastu. Skladá sa z 3 zásuviek a horného úložného dielu - ideálny pre skladovanie kozmetiky. S týmto veľmi jednoduchým organizérom od spoločnosti Compactor budete mať všetko potrebné prehľadne na jednom mieste. Mnoho oddelených prie..
26,11€
Značka: 4L Model: 06429271
Teleskopická plácačka na muchy a iný hmyz sa hodí domov aj na terasu. Zbavte sa v lete otravného hmyzu a buďte na neho pripravení so všetkou parádou. Plácačka proti hmyzu má nastaviteľnú dĺžku až 72 cm. Dostanete sa tak aj do ťažko dostupných miest a otravný hmyz tak nemá šancu.S teleskopickou pláca..
2,11€
Značka: 4L Model: 06428936
Prídavné kolieska vám zaistia ľahkú manipuláciu s predmetmi. Uľahčite si organizáciu aj upratovanie domácnosti. Kolieska možno nalepiť (lepiace pásky sú súčasťou balenia) alebo navŕtať (skrutky nie sú súčasťou balenia).Technické parametre:Farba: bielaMaterál: plastNosnosť: max. 8kgRozmery: 4,3cm x 2..
2,97€
Prípravok k likvidácii organických nečistôt v septikoch a žumpách AgroBio Bio P1 Septiky 100g
Novinka Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429733
Biologický prípravok určený na likvidáciu organických nečistôt v septikoch, žumpách, suchých záchodoch a jímkach.Ako účinkuje?- Obsahuje zmes prírodných baktérií a enzýmov- Rozkladá organické látky a výrazne obmedzuje zápach- Nie je škodlivý pre ľudí, zvieratá ani rastliny- Obnovuje prírodný rozklad..
3,84€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt AgroBio Inbakter Žumpy a septiky 100g
Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429410
Prírodné bakteriálne prípravok pre rýchly rozklad organických nečistôt v žumpách alebo septikoch v novom obale ´´dreva´´ a v novej rade INBAKTER. Zloženie je pôvodný (ako u KP Žumpy a septiky) !!Ako účinkuje?- Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Zníženie ná..
3,40€
Značka: AGROBIO Model: 06429411
Prírodné bakteriálne prípravok pre rýchly rozklad organických nečistôt v žumpách alebo septikoch v novom obale ´´dreva´´ a v novej rade INBAKTER. Zloženie je pôvodný (ako u KP Žumpy a septiky) !!Ako účinkuje?- Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Zníženie ná..
8,95€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v domových odpadoch AgroBio Envi Waste 50g
Novinka
Značka: AGROBIO Model: 06429737
Prírodný bakteriálny prípravok pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd (ČOV) s PROFI EFEKTOM v novom drevenom obale (prírodné produkty).Ako účinkuje?- Pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd- Vynikajúci pre priemyselné čistiarne odpadových vôd- Rýchly rozklad organických nečist..
5,13€
Značka: AGROBIO Model: 06429408
Prírodné bakteriálne prípravok pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd (ČOV).Ako účinkuje?- Pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd- Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Predchádza upchávaniu potrubia- Zamedzuje tvorbe zápachu- Pre celo..
4,27€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v domových odpadoch AgroBio Inbakter ČOV 3x100g
Novinka
Značka: AGROBIO Model: 06429738
Prírodný bakteriálny prípravok pre správny chod domových čistiarní odpadových vôd (ČOV).Ako účinkuje?Rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinuPredchádza upchávaniu potrubiaZamedzuje tvorbe zápachuPre celoročné použitieAko ho použiť?Štartovacia aplikácia - 200 g (2..
11,81€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v potrubí a septiku AgroBio Žumpur 50g
Novinka Nie je skladom
Značka: AGROBIO Model: 06429739
Prírodný bakteriálny a enzymatický prípravok k rozkladu organických nečistôt v žumpách, septikoch, jímkach, ai.Ako účinkuje?- Urýchľuje rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Zníženie nákladov na vývoz žumpy- Žumpu je možné ľahko vyčerpať kalovým čerpadlom- Septik ni..
3,84€
Prípravok k rozkladu organických nečistôt v žumpách a septikoch AgroBio Envi Sep 50g
Novinka
Značka: AGROBIO Model: 06429736
Prírodný bakteriálny prípravok pre rýchly rozklad organických nečistôt v žumpách alebo septikoch s PROFI EFEKTOM v novom drevenom obale (prírodné produkty).Ako účinkuje?- Veľmi rýchly rozklad organických nečistôt na sivo zafarbenú nezapáchajúci kvapalinu- Vysoký obsah baktérií- Zníženie nákladov na ..
5,13€
Zobrazené 1 až 12 z 45 (4 stránok)