Menu
Your Cart

Odvlhčovač FOGGYSTOP HOME MEGA

Odvlhčovač FOGGYSTOP HOME MEGA
Nie je skladom
Odvlhčovač FOGGYSTOP HOME MEGA
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06432689
11,02€

FoggyStop Home Mega absorbuje vlhkosť z okolitého vzduchu a zadržiava ju v sebe. Svojim tvarom umožňuje kontakt celého svojho povrchu s okolitým vzduchom v rozsahu 360 °. Úpravu vlhkosti vzduchu vykonáva pomocou špeciálnej látky s povrchom 800m2 / g čo predstavuje takmer pol milióna m2 účinnej plochy. Je to plocha veľká ako 65 futbalových ihrísk. Pohlcovaním vlhkosti znižuje FoggyStop Home Mega možnosť množeniu baktérií a roztočov, ktorí sa vo vlhku množia oveľa rýchlejšie a môžu zapríčiniť závažné ochorenia.

Zníženie vlhkosti môže úplne zastaviť rast plesní, ktoré môžu spôsobovať ochorenia vnútorných orgánov a centrálnej nervovej soustavy.FoggyStop Home Mega býva najčastejšie umiestňovaný do kuchyne, obývacej izby, spálne, šatne. Ďalšie využitie môže byť na chalupe a chate, lodiach, hausbót, karavanoch, v obchode, sklade alebo dielni, v garáži, v podkroví alebo v pivnici, využitie nájde aj v skriniach, botníkoch alebo pre technologické zariadenia.

Využitie nájde aj v priestoroch, kde sú umiestnené domáce zvieratá, pretože pohlcuje tiež nepríjemné pachy.

FoggyStop Home Mega aicky zachytáva, absorbuje prebytočnú vlhkosť vzduchu. Absorbovanú vodu udržuje v náplni, takže obal výrobku zostáva suchý. Náplň nie je potreba vymieňať, len regenerovať v rúre.

- 800g

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA