Menu
Your Cart

SCHÜTTE

Značka: SCHÜTTE Model: 06428273
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Má nerezové pánty, kvalitné MDF. Drevovláknité dosky so strednou hustotou skrátene MDF je kompozitný materiál s celým radom predností. Vyznačujú sa ..
32,65€
Značka: SCHÜTTE Model: 06428277
WC sedadlo SCHÜTTE CARIBBEAN je záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení zaliatou v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Má nerezové pánty a vyrobená je z kvalitnej MDF. Drevovláknité dosky so strednou hustotou skrátene MDF je kompozitný materiál..
36,36€
WC sedadlo SCHÜTTE drevo WC sedadlo SCHÜTTE drevo
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428276
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. WC sedadlo SCHÜTTE drevo má nerezové pánty, kvalitné MDF. Drevovláknité dosky so strednou hustotou skrátene MDF je kompozitný materiál s celým radom..
32,82€
Značka: SCHÜTTE Model: 06428270
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová doska spúšťa nehlučne dole. Quick release - ľahko odmontovateľné stlačením jedného tlačidla. WC sedadlo SCHÜTT..
28,56€
WC sedadlo SCHÜTTE industriálne šedé WC sedadlo SCHÜTTE industriálne šedé
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428268
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Quick release - ľahko odmontovateľné stlačením jedného tlačidla. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová doska spúšťa nehlučne dole. Záchodová doska j..
28,25€
WC sedadlo SCHÜTTE jasmín WC sedadlo SCHÜTTE jasmín
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428269
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová doska spúšťa nehlučne dole. Quick release - ľahko odmontovateľná stlačením jedného tlačidla. WC sedadlo SCHÜTT..
28,71€
WC sedadlo SCHÜTTE kamene WC sedadlo SCHÜTTE kamene
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428271
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. WC sedadlo SCHÜTTE kamene je vyrobené z odolného Duroplastu, ABS pánty s nerezovými skrutkami a Quick release - ľahko odmontovateľné stlačením jedné..
36,00€
WC sedadlo SCHÜTTE kamene hnedé WC sedadlo SCHÜTTE kamene hnedé
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428283
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová doska spúšťa nehlučne dole. Quick release - ľahko odmontovateľná stlačením jedného tlačidla. WC sedadlo SCHÜTT..
37,50€
Značka: SCHÜTTE Model: 06428281
WC sedadlo SCHÜTTE Kamene MDF je záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová dosku spúšťa nehlučne dole. Fotopotlač vo vysokom rozlíšení zaliata v akryle ponúka čo najrealistickejšie efekt. Má nerezové pánty a je vyrobená z kvalitnej MDF. Drevovlák..
36,36€
Značka: SCHÜTTE Model: 06428284
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Vďaka systému SOFT-CLOSE sa záchodová doska spúšťa nehlučne dole. WC sedadlo SCHÜTTE kamienky má pozinkované pánty, kvalitné MDF. Drevovláknité dosk..
38,37€
WC sedadlo SCHÜTTE kvapky šedé WC sedadlo SCHÜTTE kvapky šedé
Nie je skladom
Značka: SCHÜTTE Model: 06428275
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. Nerezové pánty, kvalitné MDF. Drevovláknité dosky so strednou hustotou skrátene MDF je kompozitný materiál s celým radom predností. Vyznačujú sa tvr..
32,60€
Značka: SCHÜTTE Model: 06428280
Záchodová doska pre všetky WC misy štandardných rozmerov s fotopotlačou vo vysokom rozlíšení, ktorá je zaliata v akryle pre čo najrealistickejší efekt. WC sedadlo SCHÜTTE orchidea má nerezové pánty, kvalitné MDF. Drevovláknité dosky so strednou hustotou skrátene MDF je kompozitný materiál s celým ra..
36,36€
Zobrazené 1 až 12 z 14 (2 stránok)