Menu
Your Cart

Koberec DORMEO VESMÍR detský 100x150cm

Koberec DORMEO VESMÍR detský 100x150cm
Nie je skladom
Koberec DORMEO VESMÍR detský 100x150cm
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06430098
  • EAN: 7630054182525
36,20€

Detský koberec DORMEO v rozmere 100x150 cm je vďaka vrstve pamäťovej peny neodolateľne mäkký a vďaka protišmykovej spodnej strane absolútne bezpečný. Stane sa neodmysliteľnou súčasťou každej detskej izbičky. Koberec sa ľahko čistí. Je zdobený hravým detským motívom s raketou a kozmonautom. Tento mäkký, 2 cm hrubý koberec disponuje vrstvou z pamäťovej peny a je tak perfektné podložkou aj pre bábätká a batoľatá. Malé deti na koberci môžu relaxovať, plaziť sa, učiť sa chodiť, hrať sa alebo si len v kľude zdriemnuť.

Je známe, že deti sa najefektívnejšie učia hrou. Rozviňte psychické i fyzické schopnosti vašich najmenších na koberci DORMEO. Vytiahnite tento krásny koberec na hranie doma, v parku alebo na výletoch, a vaše dieťa bude vždy vedieť, že je čas sa baviť. Na koberci môžete s dieťaťom cvičiť, alebo si jednoducho zobrať nejakú peknú knižku a spoločne si čítať. Vďaka koberci budú všetky hry na zemi zábavnejšie a hlavne pohodlnejšie.

Pamäťová pena prispôsobuje svoj tvar na základe teploty a tlaku, čím poskytuje maximálne pohodlie vášmu dieťaťu, keď sa hrá alebo spí. Spodná strana koberca má protišmykový poťah, ktorý funguje na všetkých plochých podlahách. Keď sa vaše dieťatko po koberci rozbehne, nehrozí, že by koberec kĺzal po podlahe.

100% prateľný na 30 °C. Vďaka ľahkému čisteniu už nikdy nebude problém zbaviť sa akéhokoľvek fľaku. V prípade potreby stačí koberec posypať jedlou sódou a za pár minút povysávať.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA