Menu
Your Cart

Čistička vzduchu ROVUS ASTREA

Čistička vzduchu ROVUS ASTREA
Nie je skladom
Čistička vzduchu ROVUS ASTREA
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06428016
  • EAN: 7630054106422
267,14€

Čistička vzduchu ROVUS ASTREA

Čistička vzduchu Rovus používa 4 stupňový proces na čistenie vzduchu, ktorý dýchate. Odstraňuje prach, peľ, dym, zápach, roztoče a ďalšie, ktoré spôsobujú podráždenie, nepohodlie a alergie. Štýlový systém je ľahko prenosný a ľahko ovládateľný, s výmenným filtrom, ktorý dáva roky dobré využitie.

Vzduch, ktorý dýchate, vám môže pripadať ako čistý, ale aj tá najčistejšia domácnosť trpia najrôznejšími formami znečistenia ovzdušia. Môže sem patriť napríklad prach, zvieracia srsť, dym, peľ, pleseň, roztoče, pachy, a prchavé organické látky (VOC). Tieto častice nie je možné odtranit klasickým upratovaním a môžu spôsobovať nepohodlie, podráždenie a ohrozenia, špeciálne jedincom s alergiami a chorobami dýchacích ciest.

Ale teraz už môžete zaistiť, že vzduch vo Vašom domove, či kancelárii, bude úplne čistý a vy budete dýchať lepšie s pokojnou mysľou, ktorá prichádza ruka v ruke s čističky vzduchu Rovus. Toto elegantné, štýlové zariadenie využíva štvorstupňový systém čistenia vzduchu, odstraňovanie škodlivých častíc a nepríjemných zápachov, vypúšťanie čistého, sviežeho vzduchu, ktorý je úplne dokonalý na dýchanie.

Ľahko predíďte zdravotným problémom spojených so znečistením ovzdušia

Toto elegantné a štýlové zariadenie využíva pokročilý štvorstupňový systém na čistenie vzduchu, odstraňovanie škodlivých častíc a pachov, uvoľňovanie čistého, čerstvého vzduchu, ktorý je potešením dýchať. Ľahko zabráni zdravotným problémom spojených so znečistením ovzdušia bez akýchkoľvek nebezpečných chemikálií. Filtračný systém zahŕňa:

- Pre-filter

- HEPA filter

- Filter z aktívneho uhlia

- Negatívne anióny

S ovládaním pomocou dotykového panela, nastavením časovača a vstavaným držiakom pre jednoduchú manipuláciu, je Rovus Čistička vzduchu elegantným, štýlovým doplnkom pre váš domov, ktorý zaistí čistý vzduch a tým aj zmierneniu problémov s dýchacími cestami.

Systém môže pracovať v aickom móde, kedy možno rýchlosť ventilátora ľubovoľne nastaviť podľa potreby, a zároveň tiež v móde spánku, ktorý pracuje tiššeji, nech môžete dýchať čerstvý vzduch aj počas nerušeného oddychu. A k tomu navyše, LED indikačné svetlá zobrazujúci aktuálne kvalitu dýchaného ovzdušia, nech si môžete byť úplne istí, že vzduch, ktorý dýchate, je čistý a zdravý.

Technické parametre:

- Napätie: 220-240 V ~; 50 Hz;

- Výkon: 55 W

- Trieda ochrany II

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA