Menu
Your Cart

ROVUS

Čistička vzduchu ROVUS ASTREA
Nie je skladom
Značka: ROVUS Model: 06428016
Čistička vzduchu ROVUS ASTREAČistička vzduchu Rovus používa 4 stupňový proces na čistenie vzduchu, ktorý dýchate. Odstraňuje prach, peľ, dym, zápach, roztoče a ďalšie, ktoré spôsobujú podráždenie, nepohodlie a alergie. Štýlový systém je ľahko prenosný a ľahko ovládateľný, s výmenným filtrom, ktorý d..
267,14€
Čistička vzduchu ROVUS do zásuvky
Nie je skladom
Značka: ROVUS Model: 06427266
Čistička vzduchu ROVUS do zásuvkyUdržujte vzduch okolo seba bez škodlivého prachu, alergénov, znečistenie a ďalších dráždivých látok s touto osobné čističkou vzduchu do zásuvky. Jednoducho ho pripojte, zapnite a uvoľnite sa. Použitie technológie UV-C rýchlo, efektívne a bezpečne čistí vzduch okolo v..
26,50€
Mop ROVUS FLAT&FLEXIBLE SPRAY
Nie je skladom
Značka: ROVUS Model: 06430263
Upratujte aj tam, kde iné mopy nemôžu s týmto ROVUS FLAT&FLEXIBLE SPRAY. Privítajte nového člena rodiny Rovus. Prináša funkčnosť a kombinuje efekt mopu a metly. Inovatívny dizajn robí upratovanie ešte jednoduchšie, s novou štíhlejšou hlavicou a ohybnou, predlžovacou rukoväťou (až 35 cm), ktorá dosia..
21,49€
Mop ROVUS SPRAY SLEEVE
Nie je skladom
Značka: ROVUS Model: 06427130
Mop ROVUS SPRAY SLEEVERozprašovací mop Rovus zanecháva na podlahách profesionálne vyzerajúce lesk! Prečo by vás mala bolieť kolená alebo chrbát, keď môžete upratovať lepšie postojačky? Mop je otočný o 360 °, je vhodný na všetky materiály. Vďaka rozprašovači môžete ľahko regulovať množstvo vody a nem..
16,54€
Ventilátor ROVUS prenosný bezdrôtový biely
Nie je skladom
Značka: ROVUS Model: 06431349
Letné horúčavy vás už nikdy nebudú obťažovať s týmto úžasným ventilátorom. Prispôsobiteľný vašim potrebám, ponúka až 10 hodín bezdrôtového používania. Ochlaďte si vzduch, kde chcete, pretože ventilátor je prenosný a dá sa zložiť na iba 9,3 cm. Ideálny pre použitie u vás doma, v kancelárii, na záhrad..
21,01€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)