Menu
Your Cart

Čistička vzduchu ROVUS do zásuvky

Čistička vzduchu ROVUS do zásuvky
Nie je skladom
Čistička vzduchu ROVUS do zásuvky
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06427266
  • EAN: 7630054125393
26,50€

Čistička vzduchu ROVUS do zásuvky

Udržujte vzduch okolo seba bez škodlivého prachu, alergénov, znečistenie a ďalších dráždivých látok s touto osobné čističkou vzduchu do zásuvky. Jednoducho ho pripojte, zapnite a uvoľnite sa. Použitie technológie UV-C rýchlo, efektívne a bezpečne čistí vzduch okolo vás bez chemikálií. Dokonca zabraňuje reprodukciu baktérií, vírusov a plesní. Prináša čerstvejší a zdravší vzduch kdekoľvek, kde ho potrebujete, doma alebo na cestách.

Táto osobná čistička vzduchu sa ľahko používa a rýchlo si poradí s mikroskopickými časticami vo vzduchu, ktoré spôsobujú podráždenie a poškodzujú zdravie.

Vďaka prenosnému dizajnu a zapojenie do zásuvky ju môžete zapojiť priamo do steny alebo umiestniť na stôl či iný povrch. Bude vám zabezpečovať čistejší a zdravší vzduch všade, kde ho potrebujete vo svojom osobnom priestore.

Špeciálne vlastností tejto účinnej čističky vzduchu je využitie UV-C technológia, ktorá zabraňuje množeniu mikroorganizmov, ako sú baktérie, plesne a vírusy, bezpečne a bez použitia chemikálií.

Energia UV žiarenie preniká vonkajšou bunkovou membránou choroboplodných zárodkov, prechádza bunkou a narúša jej DNA, čím zabraňuje ich množeniu a inaktivuje je.

Ideálne pre použitie v menších priestoroch, ako sú kuchyne, kúpeľne a domáce kancelárie, kde čistička vzduchu Rovus zlikviduje pachy vznikajúce pri varení, fajčenie alebo z domácich miláčikov. Vďaka kompaktnej veľkosti čističky vzduchu ju môžete ľahko prenášať kamkoľvek, do práce alebo so sebou na cesty, takže môžete vždy dýchať čistejší vzduch v prostredí okolo vás.

Nechajte si jednu čističku v spálni, aby ste zaistili, že budete dýchať čistý vzduch počas spánku a prebúdzať sa svieži a pripravení do nového dňa. Čistička vzduchu Rovus je navyše vybavená LED nočným svetielkom, ktoré vydáva upokojujúce tlmené svetlo, a vďaka tomu sa perfektne hodí do detských izieb.

Technické parametre:

- 90 - 240 V

- Výkon: 4 W

- Hluk: 30 dBA

- Frekvencia: 60 Hz

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA