Menu
Your Cart

Ventilátor ROVUS prenosný bezdrôtový biely

Ventilátor ROVUS prenosný bezdrôtový biely
Nie je skladom
Ventilátor ROVUS prenosný bezdrôtový biely
  • Dostupnosť tovaru: Nie je skladom
  • Model: 06431349
  • EAN: 7630054138096
21,01€

Letné horúčavy vás už nikdy nebudú obťažovať s týmto úžasným ventilátorom. Prispôsobiteľný vašim potrebám, ponúka až 10 hodín bezdrôtového používania. Ochlaďte si vzduch, kde chcete, pretože ventilátor je prenosný a dá sa zložiť na iba 9,3 cm. Ideálny pre použitie u vás doma, v kancelárii, na záhrade, pri kempovaní alebo cestovaní.

Štýlový a všestranný

Všetci milujeme teplejšie mesiace, ale niekedy môže byť príliš veľké teplo nepríjemné. Teraz môžete prispôsobiť svoje prostredie a udržiavať ho chladné štýlovo so skladacím ventilátorom, dômyselne navrhnutým tak, aby ste ho mohli vziať kamkoľvek a ochladzoval vás až 10 hodín bez prívodu zo siete.

Na stôl alebo na zem

Krátka stolová jednotka a vysoký stojaci ventilátor s rozsahom od 36 cm do 1m. Keď sa nepoužíva, môže sa štýlový ventilátor zložiť takmer úplne naplocho, na výšku iba 9,3 cm, čo je ideálne pre zimné skladovanie, pri balení na cestu alebo skladovanie v aute.

Bezpečný a výkonný

Ventilátor má tri lopatky, ktoré poskytujú silný chladiaci efekt s minimálnym hlukom, tri nastavenia rýchlosti pre plnú reguláciu. Hlava ventilátora sa môže nakloniť cez 180 ° a nasmerovať tak chladný vzduch presne tam, kam chcete. Ochranná mreža poskytuje maximálnu bezpečnosť, bez nebezpečenstva pre deti alebo domáce zvieratá, a môže byť ľahko odstránená pre čistenie v prípade potreby.

Dostatočne silný na celý deň práce

Výkonnú vstavanú Li-ion batériu s kapacitou 3600 mAh možno dobíjať pomocou obyčajného USB kábla a zabezpečiť tak až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Viac než dosť na celý deň v kancelárii, pre pohodlný spánok alebo na odpočinok pri televízii.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Google reCAPTCHA